تبلیغات هدفمند چیست؟

05 آذر 1398 267 بازدید
تبلیغات هدفمند چیست؟

تبلیغات هدفمند چیست؟

یکی از بهترین راه های رسیدن به سوددهی و ایجاد رونق بیشتر،داشتن تبلیغات هدفمند در دنیای کسب و کار می باشد. در تبلیغات مشاغل یکی از موثرترین راه ارائه خدمات یا محصولات کسب‌وکار به جامعه مخاطب، وجود تبلیغات هدفمند ومتمرکز می باشد.

 

برای ارائه تبلیغات هدفمند روشهای گوناگونی وجود دارد:

تبلیغات هدفمند سنتی تبلیغات هدفمند مدرن

 

تبلیغات هدفمند سنتی

تبلیغات سنتی به تبلیغاتی گفته میشود که با استفاده از چاپ اعلانات و تبلیغات در نشریات مانند روزنامه‌ها، چاچ تراکت، چاپ کارت ویزیت، به اجرای تبلیغات هدفمند می پردازند. ازدیگر روشهای تبلیغات هدفمند ارسال اس ام اس به صورت دسته جمعی و بر اساس منطقه مورد نظر و بازار مخاطب مد نظر ارسال می گردد. روشی دیگر از تبلیغات سنتی استفاده از تبلیغات محیطی و چاپ بنر های بزرگ تبلیغاتی میباشد. هر سه مدل از تبلیغات برای صاحبان کسب‌وکار هزینه های زیادی را ایجاد می نماید و این در حالیست که از بازخورد پایینی برخوردار است و دلیل آن مدرنیته شدن تبلیغات و استفاده کمتر مردم از روزنامه و انواع نشریات می‌باشد.

 

تبلیغات هدفمند مدرن

ازدیگر روشهای تبلیغات هدفمند استفاده از دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در دنیای مجازی است. یکی از پربازدید ترین تبلیغات هدفمند تبلیغات در شبکه های مجازی است. در حال حاضر از پربازدیدترین شبکه های مجازی اینستاگرام و تلگرام است. دلیل سوددهی بالا در استفاده از این شبکه ها هدفمند و فراگیر بودن آنها است. دراینستاگرام استفاده از موقعیت مکانی، هشتگ و تبلیغ در پیج های پربازدید تبلیغات هدفمند را به خوبی می توانید برای کسب وکار خود اعمال کنید. با مدرنیته شدن تبلیغات، هر کسب و کار میتواند با استفاده از نسل سوم کارت ویزیت  و یا استفاده از سایت و اپلیکیشن کارت ویزیت تبلیغات خود را همتراز با پیشرفت تکنولوژی، تبلیغات رایگانی را برای تبلیغات هدفمند خود ارائه دهد.

 

در مقایسه با دو نوع از تبلیغات سنتی و مدرن به معایب و مزایایی در آنها مواجه میگردیم. از  جمله معایب  تبلیغات سنتی نسبت به تبلیغات هدفمند مدرن، وجود هزینه های بالا ست معمولا تبلیغات سنتی با روشهای سنتی و در طولانی مدت در دسترس جامعه مخاطب قرار میگیرد که این مسئله در تبلیغات مدرن کاملا معکوس بوده و با کمترین فاصله زمانی و هزینه مخاطب می تواند تبلیغات را دیده و به آن بازخورد نشان دهد. و دلیل این سرعت وجود گوشی ها در لحظه و در دسترس همه افراد می باشد.

بایشرفت روز افزون تکنولوژی و امکانات تبلیغاتی در شبکه ها مختلف اجتماعی تبلیغات هدفمند به صورت وحشتناکی رو به رشد خواهد بود

 

در مقالات بعدی شما را با دلیل استفاده از تبلیغات هدفمند و راه های آن آشنا خواهیم نمود.