نسل سوم کارت ویزیت چیست

12 خرداد 1398 378 بازدید
نسل سوم کارت ویزیت چیست

نسل سوم کارت ویزیت چیست؟

در دنیای تجارت مهمترین خواسته هر شغل تبدیل شدن به برند و البته نقش بستن نام برند درذهن مخاطب هست . یکی از روش های ماندگاری در اذهان استفاده درست از بیزینس کارت یا همان کارت ‌ویزیت می باشد. شاید جالب بنظر برسد بگویم بسیاری از صاحبان کسب و کارها را دیده ام که حتی این ابزار بسیار ساده را هم ندارد.

کارت ویزیت دارای محتوایی با مضمون کسب و کار بوده و البته آدرس و تلفن بیزینس شما را نیز در بر می‌گیرد. در زمان طراحی کارت ویزیت باید به بازار کار نوجه داشت و طبق سلیقه این گروه طراحی را آغاز کرد.

چقدر با مفهوم کارت ویزیت دیجیتال آشنایی دارید؟

چند دلیل ساده برای استفاده از کارت ویزیت:

-معرفی کسب وکار -ارائه آدرس -معرفی تخصص وتوانمندی ها -نحوه تعامل دوسویه -بازی سازی -ارایه کارت تخفیف

این ها دلایل بسیار اندک استفاده از کارت ویزیت است.

کارت ویزیت و انواع چاپ آن:

در مرحله چاپ کارت ویزیت ما دو نوع چاپ با نام های اُفست و البته دیجیتال را خواهیم شنید. چاپ افست اغلب به صرفه ترهستند و تیراژ آن از عدد 1000 شروع می شود. و چیدمان آن در شیت های استاندارد قرار می گیرد. این نوع چاپ با فاصله 10 تا 15 روز آماده می گردد.

در چاپ دیجیتال سرعت تحویل کار بیشتر خواهدبود تیراژ کمتراز 1000 نیز پذیرفته می شود. شیت های چاپ دیجیتال از برگه  تیراژ کمتراز 1000 نیز پذیرفته می شود. شیت های چاپ دیجیتال برگه A4 و A3 می باشد و کارت ویزیت شما روی آن چیدمان شده و سپس چاپ می شود

 

ابعاد استاندارد کارت ویزیت:

کارت ویزیت ابعاد استاندار و غیر استاندارد،خلاقانه و ساده دارد گاهی یک برند برای کارت ویزیت خود خارج از ابعاد ایده آل و بصورت خلاقانه طراحی میکند که در هر دو صورت افست و دیجیتال لازم است مبلغ بیشتری را بپردازد.

مزایای استاندارد بودن کارت ویزیت:

 

هزینه مناسب تر سرعت چاپ بیشتر دور ریز کمتر

 

تشخیص به عنوان کارت ویزیت وقرار گیری در کیف. البته این بدان معنانیست که شما نتوانید ابعاد و طرح های مختلف را چاپ نکنید. شما به هر شکل که بخواهید می توانید این کار را انجام دهید ولی باید هزینه و زمان بیشتری را صرف نمایید.

 

کارت ویزیت چاپی

 در ادامه این مقاله شما را با انواع و اقسام کارت ویزیت آشنا میکنیم که البته شاید با ارتقا یافتن تکنولوژی کارت ویزیت نیز دارای تنوع بیشتری گردد.

 

یکی ازانواع کارت ویزیت کارت، نوع چاپی آن است که بر حسب سلیقه ومقدار بودجه سفارش دهنده روی کاغذ ها چاپ میشود. در مدل چاپی کارت ویزیت برروی کارت های چاپ شده ازروکش های مات و براق لمینت و البته بنا به سلیقه هر فردو کسب وکار میتواند از لمینت موضعی نیز استفاده گردد.

 

کارت الکترونیکی :

نوع دیگر چاپ کارت ویزیت نوع الکترونیکی آن است که خود به دو بخش پیامکی و USSD تقسیم می شوند که مشخصا نوع اول در بستر سیستم پیامکی مخابرات و بخش دوم در بستر USSD ارایه می گردد. 

چنانچه فردی کد اختصاصی شما را به سامانه آی نوتی (سامانه 10008590 ) پیامک کند، تمام اطلاعات کاری شما شامل خدمات، آدرس مغازه یا شرکت، تلفن همراه، ثابت و... را در تلفن همراه خود دریافت خواهد کرد که این اطلاعات هر لحظه به وسیله تلفن همراه صاحب کسب و کار قابل ویرایش بوده و شماره تلفن ارسال کننده در باشگاه مشتریان ذخیره می شود.  (دفترچه تلفنی همنام با کد خریداری شده) کارت ویزیت USSD ، پنل اختصاصی به کسب و کار ها در بستر سرشماره *6655# فعال سازی می شود و کافی است مشتریان شما کد مخصوص کسب و کار شما را از این طریق وارد نمایند تا کلیه اطلاعات کاری شما، تلفن تماس ، راه های دسترسی ، نظرسنجی و... برایشان به نمایش درآید و تلفن مشتری نیز در باشگاه مشتریان شما اضافه گردد.   

کارت ویزیت آنلاین یا اینترنتی

اما در این مقاله شما را با نسل سوم کارت ویزیت آشنا می کنیم

این کارت ویزیت با داشتن محسنات کارت ویزیت های چاپی و الکترونیکی مزیتی بیشتر نیز دارد که آن همه‌گیر بودن آن و البته رایگان بودن آن است.

 این نوع کارت ویزیت در کوتاه ترین زمان ممکن، به دست شما رسیده و قابل استفاده است.

کارت ویزیت نسل سوم می تواند در اختیار تعداد کثیری از مخاطبان هدف کسب و کارتان قرار گیرد.

این نوع تبلیغات تبلیغات رایگان اینترنتی می باشد تبلیغات اینترنتی کارت ویزیت میتواند شما را بطور روزانه و به طور مداوم کسب و کار شمارا در دید مردم قرار داده و برای شما بیشترین سود را داشته باشد.

 

حال آنکه در ادامه باید افزود که با استفاده کارت‌ویزیت اینترنتی، شما علاوه بر بینهایت کردن تبیلغات خود از هدر رفتن کاغذ و آسیب به طبیعت هم  و درختان نیز جلوگیری می شود

در ادامه مطلب شما با مزیت های استفاده از کارت‌ویزیت اینترنتی آشنا می شوید.

 

در طي سالهاي گذشته اَگهي رايگان و تبليغ رايگان در اينترنت یا همان بیزینس کارت اینترنتی براي معرفي کالا و خدمات از طريق اينترنت با رشد قابل توجهي همراه بوده است.

 بطوريکه امروزه از تبليغات اَنلاين یا کارت‌ویزیت دیجیتالی به عنوان يکي از روشهاي تبليغاتي پر بازده براي گسترش کسب و کارها نام برده مي شود.

این گونه تبلیغات علاوه بر مزیت های اشاره شده دارای مزیت های دیگری نیز هستند.

هزینه مناسب تر پوشش وسیع تر مخطبان هدفمند آماده سازی سریع اطلاع رسانی بییشتر روش های پرداخت متنوع و مناسب قابلیت ویرایش و بروز رسانی هزینه کمتر و نتیجه بهتر  

چگونه کارت‌ویزیت آنلاین ایجاد کنیم

برخی از سایت ها همچون سایت کارت‌ویزیت قابلیت ایجاد کارت ویزیت هاو تبلیغات رایگان اینترنتی را برای انواع کسب و کار ایجاد نموده است.  

در این سایت برای هر کارت ویزیت آنلاین  ویژگیهایی در نظر گرفته شده است که بهترین نوع تبلیغات را در فضای اینترنت برای مشاغل ایجاد نماید که این ویژگی ها عبارتند از:

دسته بندي مناسب آگهي ها

استفاده از تگ توصيف

استفاده از کلمات کليدي

امکان درج لينک

درج تصوير

درج آگهي ويژه

 

نحوه ایجاد کارت ویزیت آنلاین در اینترنت

 

براي ایجاد کارت ویزیت آنلاین، سايتهاي بسياري همچون سایت کارت‌ویزیت وجود دارند که خدمات خريد و فروش اينترنتي رايگان ارائه ميدهند. در قدم اول بايد براي درج اَگهي رایگان و ساخت کارت ویزیت  در اينترنت يک سايت خوب انتخاب کنيد که خدمات ثبت اَگهي رايگان ارائه ميکند. که ما به شما سایت تبلیغات رایگان مشاغل کارت ویزیت را به شما توصیه میکنیم.

توجه داشته باشيد که سايتي را که انتخاب ميکنيد از اعتبار و بازديد مناسبي برخوردار باشد. سايتی خوب استکه پر بازدید باشد و روزانه هزاران نفر از اَن بازديد کنند

سایتتبلیغات رایگان کارت ویزیت  از نظر سئو کاملا براي متورهاي جستجوگر گوگل بهينه سازي شده است و داراي ورودي مناسبي از گوگل ميباشد که اين امر باعث ديده شدن بيشتر اَگهي شما در اين سايت مي شود.

 اين سايت همچنين داراي دسته بندي هاي متنوع براي همه مشاغل مانند املاک ، گردشگري ، خودرو ، پزشکي و زيبايي ، صنعت ، ساختمان ، اَموزش و … ميباشد.

در تبلیغات اینترنتی نیز همچون  تبلیغات چاپی نیاز به طراحی می باشد. برای ایجاد کارت ویزیت آنلاین و قرار دادن آن در سایت هر فرد یا هر کسب و کار باید کارت ویزیتی طراحی نماید و دارای اطلاعاتی کامل نظیر نام برند، لوگو ، آدرس های، آی دی صفحات مجازی، شماره های تماس باشد. شما به عنوان سفارش دهنده باید مضمون کسب و کار خود را بصورت واضح و روشن و البته مختصر در این کارت ویزیت آنلاین بیان کنید.