مزایا و معایب تبلیغات در گوگل ادز

12 بهمن 1399 542 بازدید

در این مقاله در مورد مزایا و معایب گوگل ادز به زبان ساده برایتان توضیح داده ایم.کارشناسان دیجیتال مارکتینگ تبلیغ در گوگل ادز را بهترین و اثرگذارترین شیوه تبلیغاتی می دانند. داده های آماری نشان می دهد که 96 درصد برندها با اطمینان از گوگل ادز استفاده می کنند و 79 درصدبازاریابان تبلیغات در گوگل ادز را کاملا پر بازده می دانند و به آن معتقدند هم چنین شما اگر در این روش، اصولی و هدفمند پیش بروید 100 درصد بازگشت سرمایه را خواهید داشت.

گوگل ادز چیست؟

01 بهمن 1399 450 بازدید

گوگل ادز که قبلا گوگل ادوردز نام داشت یک سیستم تبلیغاتی در شرکت گوگل است که تبلیغ کنندگان در آن بوسیله سایت ها و ابزار های گوگل تبلیغات کسب و کار خود را به دید مشتریان می رسانند.

قیف فروش در بازاریابی

07 دی 1399 635 بازدید

تبلیغات رایگان و هزینه بر، دیجیتال مارکتینگ و هزاران روش دیگر همگی برای تنگتر کردن عرصه رقابت بین کسب و کارها برنامه‌ریزی شده‌اند و فقط کسانی که روش‌های اصولی را در پیش بگیرند برنده این میدان خواهند شد. قیف فروش یا بازاریابی یک مدل از بازاریابیست که به شما در راه رسیدن به اهدافتان کمک می‌کند.

B2C چیست؟

12 آذر 1399 398 بازدید

در دنیای کارآفرینی کلمات اختصاری زیادی وجود دارند مانند b2b و b2c در مقاله قبلی در مورد بازاریابی B2b و مزایای آن، برایتان صحبت کرده ایم و در این مقاله می خواهیم در مورد بازاریابی B2C برایتان صحبت کنیم. در ابتدای این مقاله این نکته را یاداور شویم که اگر این روش های بازاریابی برایتان هزینه در بر داشت و شما از پس هزینه های آن بر نیامدید، نگران نباشید چرا که شما از طریق سایت کارت ویزیت می توانید تبلیغات رایگان برای مشاغل خود انجام دهید.

بازاریابی B2B چیست و چه مزایایی دارد؟

27 آبان 1399 341 بازدید

این نوع بازاریابی از همان روزهای اولیه زندگی بشر، زمانی که انسان های نخستین برای تامین نیازهای روزمرشان کالا های مورد نیازشان را مبادله می کردند، بوجود آمده است. Business to Business Marketing مدلی از بازاریابی های پرسود در دنیای تجارت می باشد که شامل فروش محصول یا خدمات یک شرکت به یک شرکت دیگر است.

ایده های تاثیرگذار و جالب در تبلیغات

15 آبان 1399 502 بازدید

ما در اینجا مجموعه ای از تبلیغات خلاقانه و موثر، از چند برند معروف را برای شما گرد آورده ایم تا شما نیز با دیدن آن ها ایده بگیرید.

استفاده از پروموت در تبلیغات

05 آبان 1399 536 بازدید

همان طور که می دانید با اخذ استراتژی های نادرست برند شما دوام بسیار کمتری در بازار رقابتی می آورد و حتی ممکن است که اعلام ورشکستگی نمایید. امروزه هر برندی نیاز به تبلیغات و معرفی دارد تا توجه مشتریان و خریداران را به خود جلب کند. موضوع مقاله ما پرومتر، پروموشن و سمپلر است که این سه کلمه یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات برند شما می باشد. یکی از بهترین روش های تاثیرگذاری افراد برای خرید محصول، صحبت کردن مستقیم و رو در رو در مورد محصولات است.

میکروکانتنت چیست؟

24 مهر 1399 426 بازدید

خواندن این مقاله تعریفی از میکروکانتنت به شما می دهد و چگونه استفاده کردن آن را برای پیشبرد کسب و کارتان به شما یاد میدهد.

چگونگی موفقیت کسب و کار در سوشیال مدیا 2

14 مهر 1399 427 بازدید

این مقاله در دو قسمت برای شما خوانندگان عزیز به رشته تحریر در آمده است. سه تا از سوشیال مدیاهای پرکاربرد عبارتند از اینستاگرام، توئیتر و فیسبوک. در مقاله قبلی در مورد چگونگی موفقیت کسب و کار و ترفندهای آن در اینستاگرام برایتان توضیح داده ایم و در ادامه به شبکه های اجتماعی توئیتر و فیس بوک میپردازیم.

چگونگی موفقیت کسب و کار در سوشیال مدیا

08 مهر 1399 444 بازدید

برای موفقیت در شبکه های اجتماعی (سوشیال مدیا) نیاز به یادگیری ترفندها، استفاده از تجربه های دیگران و رصد کردن افرادی که در حوزه کاری مورد نظر شما به موفقیت بالایی رسیدند، هست. این مقاله در یادگیری ترفندها به شما کمک میکند.